headerphoto
Profil firmy
O Nas
 
Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest kontrola kosztów energii dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma nasza zorganizowana w nowoczesnej strukturze, podejmuje działania mające na celu poszerzania nowych horyzontów technologicznych i logistycznych. Tworzy systemy mające na celu prowadzić do racjonalizacji zużycia energii, zmniejszać koszty ponoszone na wszelkiego rodzaju media wykorzystywane przez użytkowników.
 
Gruntowna znajomość dynamiki rynku, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Elastyczność proponowana przez Energy Team jest doceniana przez tysiące firm działających w różnego rodzaju sektorach. To świadczenie usług w dziedzinie pomiarów, monitoringu, zarządzania danymi; analiza i porady oraz szereg dalszych działania w uświadamianiu i propagowaniu oszczędzania energii.
 
Sprzęt i oprogramowanie są oferowane bezpośrednio przez Energy Team, firma również oferuje realizację całej instalacji według potrzeb klientów.

 
Misja
Obsługa Klienta przez kompetentnego i niezawodnego partnera w planowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych w celu optymalizacji wydajności energetycznej. Analiza problemów w różnych procesach produkcyjnych, decyzji strukturalnych, realizacji ogólnoświatowych. Odpowiednia i dogodna integracja stanowi zawsze cel naszej misji.
 
Wdrażanie systemu opartego na wieloletnich badaniach i doświadczeniach. Zdolność do zapewnienia dokładnych i aktualnych informacji o rynku energetycznym i prawie energetycznym. Zapewnienie zwrotu kosztów poniesionych na inwestycję przy jednoczesnej optymalizacji rozkładu obciążeń. Możliwość ciągłej rozbudowy systemu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom.
 
Zainteresowanie podmiotów w rozwój projektów i działań mających na celu poprawę równowagi pomiędzy korzyścią wynikającą z nowych technologii, poprawa wydajności i zgodności z ochroną środowiska, mają na celu skonsolidować działania do odpowiednich stowarzyszeń i organizacji, działających na różnych poziomach w sektorze energetycznym. Stanowi to filozofię naszej firmy, by dostarczać wielofunkcyjne narzędzie do dynamicznego zarządzania energią.